"Pożegnanie lata"

zdjęcie wystawki
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć na II piętrze
Uczniowie klas: IG5 gr. 1, IIG gr. 1 pod kierunkiem p. Michała Kubiaka w drugim tygodniu września korzystając z pięknej, słonecznej pogody udali się poza teren szkoły w poszukiwaniu kończącego się lata. W trakcie wycieczek powstały zdjęcia, które posłużą w celach ćwiczeniowych do kształtowania umiejętności zawodowych w ramach zawodu technik grafiki i poligrafii cyfrowej. Powstałe w trakcie wyjść zdjęcia oraz wakacyjne zdjęcia uczniów klasy 3G gr. 1 złożyły się na wystawę „Pożegnanie Lata”, którą możecie obejrzeć na drugim piętrze naszej szkoły. Na uwagę zasługuje fakt, iż niektóre z prezentowanych prac są pierwszymi krokami dla uczniów klas pierwszych w posługiwaniu się programami graficznymi do obróbki zdjęć i ich druku. Razem wspólnie spędzony czas był również okazją do lepszej integracji naszej społeczności grafików.