CZYTAJ PL

Bez nazwy-1
akcja z bezpłatnym dostępem do super e-książek
Czytaj PL to największa w Polsce akcja promująca czytanie. Akcja jest w 100% darmowa
i trwa przez cały listopad, a użytkownicy otrzymają dodatkowe 7 dni na dokończenie rozpoczętych super książek.
Akcja ma charakter bezpłatnej wypożyczalni bestsellerowych e-booków i audiobooków. Aby wziąć
w niej udział, należy pobrać aplikację mobilną Woblink i przy jej pomocy zeskanować kod QR umieszczony na plakacie wywieszonym w pobliżu biblioteki szkolnej. Kod QR jest kluczem do wirtualnej biblioteki, w której można znaleźć niezwykle popularne bestsellery. W naszej szkole mamy 3 ambasadorów akcji, których rozpoznacie po specjalnych koszulkach.
Honorowy Patronat nad akcją objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej.
Więcej informacji o akcji znajdziecie tutaj http://akcja.czytajpl.pl/index.html#akcja
Zachęcamy wszystkich do włączenia się do akcji.