100 lat niepodległości

IMG_20180608_180019
Wernisaż prac uczniów w ODA
W dniu 18.06.2018r. grupa uczniów naszej szkoły miała zaszczyt i przyjemność uczestniczyć w otwarciu wernisażu pt. "100-lecie Odzyskania Niepodległości oczami grafików z ZSP. nr 6". Słowo wstępne wygłosili dyrektor ODA pan Piotr Gajda oraz nauczyciel ZSP6 pan Michał Kubiak. Nasze prace spotkały się z żywym zainteresowaniem zgromadzonych gości. Na uwagę zasługuje również fakt, że młodzi ludzie podejmują tematy ważne społecznie co podkreślił dyrektor ODA, radny Jan Dziemdziora oraz inni uczestnicy wystawy. Plakaty zostały wykonane pod kierunkiem nauczycieli: Michała Kubiaka i Katarzyny Kulbat. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzania wystawy, która można zobaczyć do 15 czerwca w ODA przy Dąbrowskiego 5.
Ponadto uczniowie wraz z opiekunami uczestniczyli w ciekawej wystawie Izabeli Wyrwy, Wawrzyńca Strzemiecznego: PRZESTRZENIE GRAFICZNE II