Warsztaty literackie

zdjęcie 1
z Krzysztofem Piersą
5 listopada 2019 roku przedstawiciele naszej szkolnej społeczności uczestniczyli w warsztatach literackich z Krzysztofem Piersą, człowiekiem wielu pasji, który jest pisarzem, terapeutą, coachem. gracze, trenerem e-sportowym, a także YouTuberem.
To autor poradników „Komputerowy ćpun” i „Trener marzeń”, oraz serii fantastycznej Kosmiczne Bobry.
Ekspert - pisarz opowiedział młodzieży o sobie, swoich książkach, a także o warsztacie pisarskim i promocji książek.

Młodzież uczestnicząca w spotkaniu była zainteresowana tematem i z zaciekawieniem słuchała prelegenta. Uczniowie chętnie zadawali pytania, na które również chętnie udzielał odpowiedzi zaproszony gość. Dawał cenne wskazówki i porady osobom, które piszą własne teksty i pragną doskonalić swój warsztatem literacki.

Spotkanie odbyło się w piotrkowskiej Mediatece w ramach projektu Weź poczytaj.