KOLEJNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW

zdjęcie 11111
W KONKURSIE PLASTYCZNYM
13 grudnia w Mediatece ogłoszono wyniki konkursu plastycznego na indywidualną interpretację książki Gustawa Heringa-Grudzińskiego Inny świat.

Miło mi poinformować, że nasi uczniowie : Jakub Suwart zajął II, a Bartosz Sobczyk
III miejsce (obaj z kl. 1G). Natomiast Bartosz Wojciechowski (kl. 2G), Mateusz Nożownik
(kl. 3G) oraz Anita Łukomska (kl. 4G) otrzymali wyróżnienia.

Po ogłoszeniu wyników odbyło się bardzo interesujące spotkanie autorskie z Pauliną Hendel, która jest autorką książek z gatunku fantasy : postapokaliptycznej trylogii dla młodzieży Zapomniana księga oraz serii Żniwiarz.
Pisarka pasjonuje się wierzeniami ludowymi oraz słowiańską demonologią, co znajduje odzwierciedlenie w jej twórczości. I z ogromną pasją opowiadała uczestnikom spotkania
o wierzeniach ludowych i mitologii słowiańskiej ilustrując swój przekaz ciekawą prezentacją.