Gra miejska

"ZSP nr 6 mówi
TAK DLA TOLERANCJI"

4 październik 2019 r.
4 października przedstawiciele samorządów klas piewrszych: 1H4, 1G4, 1T4,1H5,1G5 pod kierunkiem pani Joanny Wróbel, pani Barbary Andruszków oraz pani Katarzyny Kulbat wzięli udział w grze miejskiej "ZSP nr 6 mówi TAK DLA TOLERANCJI." Gra przeprowadzona była wokół budynku Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 6.

Celem gry było kreowanie postaw tolerancji i zapobieganie dyskryminacji oraz przeciwdziałanie stereotypom i uprzedzeniom, zgodnie z wiodącym hasłem: ”Tak dla Tolerancji”. Gra to realizacja projektu promującego tolerancję, przestrzeganie praw człowieka, wzajemną życzliwość, współpracę, zrozumienie, wsparcie potrzebujących,a przede wszystkim zwiększenie świadomości uczniów, wpłynięcie na ich postawy i postrzeganie otaczającego Nas społeczeństwa – jakże różnego.

I miejsce klasa 1G5
II miejsce klasa 1T4