Akcja profilaktyczna z okazji obchodów

zdjęcie 0
Światowego Dnia Rzucania Palenia Tytoniu
21 listopada 2019 r. odbyła się w szkole Akcja profilaktyczna z okazji obchodów Światowego Dnia Rzucania Palenia Tytoniu. W tym dniu, pani pedagog wspólnie z uczniami klasy 2H oplakatowała szkolny korytarz na parterze i wyeksponowała na sztalugach najciekawsze prace uczestników konkursu pt. "Sąd nad papierosem i uzależnieniem od nikotyny". Dodatkowo pedagog, wychowawcy i nauczyciele przeprowadzili, w tym dniu, pogadanki z uczniami nt. szkodliwości palenia tytoniu, a na przerwach rozdawano ulotki z informacjami: Jak rzucić palenie? Zdrowotną alternatywą obchodów tego dnia były jabłka, rozdawanie uczniom na długiej przerwie.

Akcja pod hasłem: "Zamień papierosa na OWOC - Wybierz Zdrowie! " cieszyła się dużym zainteresowaniem.